Skauti - Židenice

Webová prezentace brněnských skautů - 10.středisko

OVERVIEW

The web page skauti-zidenice.cz presently has an average traffic classification of zero (the lower the superior). We have inspected sixteen pages inside the web site skauti-zidenice.cz and found seven websites associating themselves with skauti-zidenice.cz. There is one mass media accounts possessed by skauti-zidenice.cz.

SKAUTI-ZIDENICE.CZ TRAFFIC

The web page skauti-zidenice.cz is seeing fluctuating quantities of traffic all round the year.
Traffic for skauti-zidenice.cz

Traffic ranking (by month) for skauti-zidenice.cz

Traffic ranking by day of the week for skauti-zidenice.cz

30. dívčí skautský oddíl - Brno

Co bude v květnu? 15 - 17. Užij si svoje narozky a pořádně si nacpi pupek narozeninovým dortem! Počasí nám vyšlo krásně a všichni jsme plní z božsky výborných dobrot, které jsme napekli. Fotky naleznete pod odkazem zde.

Kulturou proti chátrání

Iniciativa představí možnosti oživení Městských lázní. Brněnský kolektiv Kulturou proti chátrání dlouhodobě poukazuje na množství chátrajících, opuštěných a nevyužívaných budov v městském vlastnictví. Řadu z nich by bylo možné oživit, kdyby tomu nebránily nepochopitelné postupy některých politiků.

WHAT DOES SKAUTI-ZIDENICE.CZ LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of skauti-zidenice.cz Mobile Screenshot of skauti-zidenice.cz Tablet Screenshot of skauti-zidenice.cz

SKAUTI-ZIDENICE.CZ SERVER

Our parsers revealed that a single root page on skauti-zidenice.cz took six hundred and nine milliseconds to load. I could not discover a SSL certificate, so in conclusion we consider this site not secure.
178.238.37.164

We caught that skauti-zidenice.cz is utilizing the Apache os.

Skauti - Židenice

Webová prezentace brněnských skautů - 10.středisko

PARSED CONTENT

The web page states the following, "Přidat se k nám je jednoduché." We saw that the web site also stated " Stačí vyplnit přihlášku, napsat e-mail, zavolat anebo se k nám rovnou přijít podívat." It also said " A chci se přidat do BABYSKAUTU. A chci chodit mezi VLČATASVĚTLUŠKY. Je mi už 16 let. A chci být v partě s ROVERYRANGERS. Pomoc při bourání tábora - sobota 15. Fotky a videa z akcí. Fotky z akce Dětský den. Pokud tě zajímá činnost jednotlivých oddílů, můžeš se podívat přímo n." The header had skauti as the highest ranking optimized keyword. This keyword is followed by skautky, skauting, and brno which isn't as urgent as skauti. The other words skauti-zidenice.cz uses is 10. středisko. mafeking is included and might not be understood by web crawlers.

SEEK SUBSEQUENT BUSINESSES

Skauti Zlín 18. oddíl - Templáři

Junák - český skaut, Středisko Impeesa. Zástupce vůdce oddílu, administrátor. Tábor 2015 - Umístění tábora.

16.středisko Duha

Naše řečkovické středisko Duha patří mezi největší skautská střediska spadající pod Okresní radu Junáka Brno-město. Od znovuobnovení Junáka po Sametové revoluci naše členská základna neklesá. Nyní má naše středisko 6 oddílů, které shromažďují přes 200 aktivních členů. Jiří Libus - vůdce střediska.

JUNÁK - ČESKÝ SKAUT, STŘEDISKO VSETÍN z.s. jak skautují valaši .

Děkujeme Zlínskému kraji za poskytnutí finanční podpory. Díky podpoře KÚ jsme mohli uskutečnit.

Junák - český skaut, z. s., středisko Bojkovice

Junák - český skaut, z. Skauting pro život, život pro skauting! Vítejte na našem webu. Pozvánka na akce s holkama z Mořkova v Bojkovicích. Vážení a milí, naše kamarádky z Mořkova budou následující víkend, tedy 7. Přijďte je navštívit! Milí členové součaní i budoucí. Prázdniny utekli jako voda a je čas zahájit náš rok. Sejdeme se tedy v pátek 7. Vemte případně své kamarády, kteří by rádi okusili něco ze skautského života.